Video Over Fiber Optisk-kabel

OEM_LOGO2.jpg
20210920214306_detalle1fb-scst-dxmm-5
  • Fiberkabel
  • Duplex
  • Multimode
  • SC til ST -stik
  • 5 meter
  • Orange farve
inkl. moms96,36,-
+20 tilbage på lager - Levering 1-4 hverdage (Bestil inden kl. 12 og vi sender samme dag)
OEM_LOGO2.jpg
20210920214427_detalle1sfp-1310-02mmf-lc
  • SFP transceiver modul
  • TRx 1310 nm
  • Multimode fiber
  • LC Duplex stik
  • Højst 2 km
  • 1,25 Gb/s - 1000Base -LX
inkl. moms132,50,-
+50 på lager - Levering 1-4 hverdage (Bestil inden kl. 12 og vi sender samme dag)
OEM_LOGO2.jpg
20210920214428_detalle1sfp-1310-20smf-lc
  • SFP transceiver modul
  • TRx 1310 nm
  • Single mode fiber
  • LC Duplex stik
  • Maksimalt 20 km
  • 1,25 Gb/s - 1000Base -LX
inkl. moms132,50,-
+50 på lager - Levering 1-4 hverdage (Bestil inden kl. 12 og vi sender samme dag)
OEM_LOGO2.jpg
20210920214428_detalle1sfp-850-005mmf-lc
  • SFP transceiver modul
  • TRx 850 nm
  • Multimode fiber
  • LC Duplex stik
  • Maksimalt 550 m
  • 1,25 Gb/s - 1000Base -SX
inkl. moms132,50,-
+50 på lager - Levering 1-4 hverdage (Bestil inden kl. 12 og vi sender samme dag)
OEM_LOGO2.jpg
20211125144949_detalle1mc1fe-sfp
  • Mediekonverter
  • 1x Ethernet RJ45
  • 1x SFP
  • Hurtigt Ethernet
  • 10/100 Base-TX
  • Reduceret størrelse
inkl. moms289,09,-
+50 på lager - Levering 1-4 hverdage (Bestil inden kl. 12 og vi sender samme dag)
OEM_LOGO2.jpg
20210920215032_detalle1sfp-tr1513-20smf-sc
  • Par SFP -transceivermoduler
  • Tx 1550/1310 nm Rx 1310/1550 nm
  • Single mode fiber
  • SC Simplex -stik - BiDi
  • Maksimalt 20 km
  • 1,25 Gb/s - 1000Base -LX
inkl. moms361,36,-
+50 på lager - Levering 1-4 hverdage (Bestil inden kl. 12 og vi sender samme dag)
OEM_LOGO2.jpg
20211125144858_detalle1mc-1gf-1ge
  • Mediekonverter
  • 1x Ethernet RJ45
  • 1x SFP
  • Gigabit
  • 10/100/1000 Base-TX
  • Reduceret størrelse
inkl. moms385,45,-
+50 på lager - Levering 1-4 hverdage (Bestil inden kl. 12 og vi sender samme dag)
OEM_LOGO2.jpg
20211125144859_detalle1mc-sc45-dm805
  • Mediekonverter
  • Ethernet RJ45
  • Multimode fiber
  • Duplex SC -stik
  • TRx 850 nm
  • Gigabit - Maksimalt 550 m
inkl. moms457,72,-
+50 på lager - Levering 1-4 hverdage (Bestil inden kl. 12 og vi sender samme dag)
OEM_LOGO2.jpg
20211125144947_detalle2mc-2sfp
  • Mediekonverter
  • SFP til SFP
  • 2x SFP
  • 1,25 Gb/s
  • Single-mode og Multimode understøttet
  • Reduceret størrelse
inkl. moms457,72,-
+50 på lager - Levering 1-4 hverdage (Bestil inden kl. 12 og vi sender samme dag)
OEM_LOGO2.jpg
20211125144950_detalle1mc2ge-sfp
  • Mediekonverter
  • 2x Ethernet RJ45
  • 1x SFP
  • Gigabit
  • 10/100/1000 Base-TX
  • Reduceret størrelse
inkl. moms529,99,-
Ikke på lager
OEM_LOGO2.jpg
20210920215044_detalle1mc-smf2mmf
  • Mediekonverter
  • Multimode til single mode
  • 2x SC duplex stik
  • Multimode 850 mm - 550 m
  • Enkelt tilstand 1310 mm - 20 km
  • 125 Mb/s
inkl. moms843,17,-
Ikke på lager
OEM_LOGO2.jpg
20210920214338_detalle1rack-1u12mc-ac220d
  • Metallisk chassis
  • Til opstilling til:
  • 12 mediekonvertere
  • Dobbelt strømforsyning
  • 1U - 19 "
inkl. moms1.975,43,-
+50 på lager - Levering 1-4 hverdage (Bestil inden kl. 12 og vi sender samme dag)
inkl. moms3.997,11,-
Ikke på lager